Отзывы о компании "eco-vagonka.in.ua" - Ваш комфортный дом!
- Христина М.
- Олександр К.
- Игорь Р.
- Юлія З.
Дуже гарний стіл. Замовляли на подарунок, тепер будемо замовляти і собі. Гарний виріб! Щиро вам дякую!
- Вера Ш.
- Наталія К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Тамара К.
- Анастасія О.
- Влад Я.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Марія Х.
Дуже гарні органайзери. Звільняє місце в шафі, дуже гарно виглядає, підійшло мені якраз під фасади.
