Відгуки про компанію "eco-vagonka.in.ua" - Ваш комфортний дім!
- Лариса Е.
Очень классный столик винный,рекомендую 👍
- Тетяна М.
- Тамара К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Галина А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Сергій Я.
Ялинкою задоволений,сподобалась.Єдине за що жалкую,що не замовив 2.20. Було б ще краще!
- Юлия С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анна М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Нам все сподобалося ) за таку ціну дуже гарно ❤️
- Тетяна Д.
- Руслана Г.
- Олександр З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
