Відгуки про компанію "eco-vagonka.in.ua" - Ваш комфортний дім!
- Юлія Р.
- Анастасия Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Нарікань на сам столик немає. Все добре. От із доставкою довелось почекати.
- Юрій П.
- Олена В.
- Анна П.
Замовлення якісне але пришлось чекати дзвінка прийшлося самої набирати щоб скоріш відправили
- Валентина Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Тетяна Д.
Дякую, мені дуже сподобалося сафетниця усім рекомендую)
- Анна П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Інна Г.
- Екатерина С.
