Відгуки про компанію "eco-vagonka.in.ua" - Ваш комфортний дім!
- Екатерина С.
- Виктория Х.
- Вікторія В.
Замовили винно-сирний столик із бука, враження дуже хороші. Ціна набагато нижча, ніж у конкурентів, якість очевидна. Дякую, ввечері оцінимо повною мірою)
- Вікторія
Дивно, відгук є, а його немає в відгуках. Чому?
- Вікторія
- Олександр Б.
- Лана Г.
- Лана
Конструкція столика продумана добре,але виконання могло б буть і кращим( заліфувать краї і покрить лаком)
- Лана
- Валентина Б.
- Олена С.
- Бараненко Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ирина Б.
- Кристина К.
