Відгуки про компанію "eco-vagonka.in.ua" - Ваш комфортний дім!
- Віталій П.
- Юлия Т.
Дякую за Скарбничку. Дітям дуже сподобалося. Продавця рекомендую.
- Ольга Ж.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коля Б.
- Тетяна Н.
Замовила ще 19.07 і ніякої реакції.Відправили замовлення чи ні, і чому так довго.
- Горобець Ю.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Аліна Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Світлана С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Людмила П.
- Наталія Б.
