Відгуки про компанію "eco-vagonka.in.ua" - Ваш комфортний дім!
- Артем Ш.
- Тетяна Р.
- Наталія Б.
- Дмитро Ю.
- Оксана О.
Гарний бокс на вигляд, як на фото, але застібка не надійна, відкрила і вже маленький шматочок відпав(
Але все одно рекомендую. - Тетяна Р.
- Кісельов І.
- Тарас П.
- Olga B.
Дякую все супер,дуже гарно,доставка швидка,гарних продаж.
- Леся Ч.
